שוברים מאגר מידע
האתר לאירוע המושלם מבית צופית אירועים
23.01.2022 אירועים
עיסקיים יום כיף כנסים אירועים: פרטיים בר מצווה מקומות לשבת חתן

   חגיגות יום הולדת לילד
מי מאיתנו לא מכיר את הבעיה-לילד יש יום הולדת, אולי אפילו יום הולדת עגול אח חושב מסיבה אחרת והפעם חייבים להשקיע במיוחד... הילד כבר מפתח ציפיות ומתחיל להזמין את חבריו לכיתה ולמעשה כבר מציב עובדה בשטח. כמובן שאנו כהורים טובים לא נתעצל ונעשה כל שביכולתנו כדי שדור העתיד יהיה מרוצה ככל הניתן. זה הזמן לספר שברחבי הארץ ישנם אתרים רבים המאפשרים לנו לעשות את החגיגה המושלמת שכל ילד יאהב, ולעשות זאת הצורה הטובה ביותר שכן אין כמו אלו שכבר צברו ניסיון ומציעים ממנו להנאת כולנו. המקומות הללו הם כמובן סוגים שונים של פארקים ומרכזי אטרקציות כאלו ואחרים שרבים מהם כבר קנו לעצמם שם כמקום שממנו יוצאים עייפים אך מרוצים. ולא פלא שכך הוא-מדובר במקומות שכוללים מגוון רחב של מתקנים ואטרקציות שאן ילד שלא אוהב אבל האמת היא שלא רק ילדים אלא גם מבוגרים לעיתים משתמשים בילדים כתירוץ בלבד. צריך ללכת לאחד מאותם מקומות כדי לראות את המקוריות הרבה שבעיצוב המתקנים ובתכנון הפעילויות השונות כדי להבין מדוע רבים מהם כה פופולאריים.

מקום אחד כזה עליו כדאי לדבר הוא קיפצובה שכבר ניתן להבין משמו שנמצא בקיבוץ צובה שבהרי ירושלים לא רחוק מהעיר עצמה. לא רק מיקום מעולה יש למקום אלא גם מגוון רחב של מתקנים ופעילויות שהפכו את קיפצובה לאחד המקומות היותר פופולאריים מסוגו. בין הפעילויות והמתקנים ניתן למצוא משחקייה ענקית, מכוניות מתנגשות, אולם משחקי וידאו עוד רבים וטובים.

אבל חשוב להזכיר כי יום הולדת לילדים הוא ללא ספק הזדמנות נפלאה לבלות קצת זמן איכות באותם מקומות אבל בטח לא ההזדמנות הרגילה. רבים כבר יודעים כי כל אותם מקומות ופארקים למיניהם יכולים להיות מקום בו ניתן לבלות זמן איכות משפחתי ללא צורך בתירוץ מיוחד. חשוב להדגיש שבכל אותן אטרקציות שונות לא שכחו לחשוב על המבוגרים ולכלול דברים כמו מזנונים עשירים ואף מסעדות ממש, חנויות מזכרות ועוד דרכים להעביר את הזמן-כשכמובן לא נשכח שרבים חוזרים לרגע לימי הילדות ולא מתביישים לחוות את המתקנים בעצמם... מעבר לאלו ראוי לציין כי רבים מהמקומות מציעים גם אפשרות לערוך אצלם ימי עיון וגיבוש ברמה גבוהה וללא ספק מיקום יוצא דופן וחוויתי.

יתרון אחד שלא נשכח לציין שמאפיין את פארקי השעשועים ואטרקציות התיירות השונות בסגנון זה הוא העובדה שמקומות אלו פזורים ממש בכל רחבי הארץ. כך שלא משנה אם אנו יוצאים לנופש בחלק זה או אחר של הארץ או סתם מחליטים על יום כיף משפחתי ללא סיבה מיוחדת. היכן שלא נמצא בארץ נמצא מקום קרוב אלינו בו נוכל ליהנות מקצת כיף יוצא דופן.

 

אנו מתכבדים להזמין את כולם לבלות קצת זמן חד עם המשפחה, ליום הולדת או ללא סיבה מיוחדת-מובטח כי מבוגרים וילדים כאחד יצאו עייפים אך מרוצים.

תנאי שימוש  |  אירועים כתבות