שוברים מאגר מידע
האתר לאירוע המושלם מבית צופית אירועים
23.01.2022 אירועים
עיסקיים יום כיף כנסים אירועים: פרטיים בר מצווה מקומות לשבת חתן

   גני אירועים


המספר של גני אירועים הפועלים במדינה הוא גדול ביותר ולכן ברור כי המשימה של בחירת אותם גני אירועים והגעה להחלטה מהו המתאים ביותר עבורנו היא כלל לא פשוטה. ישנו מספר רב של נושאים להם יש להקדיש מחשבה ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן-גם כדי להציע רשימה של גני אירועים איכותיים לכל סגנון ולכל טעם וגם כדי להציע כמה עצות של בעלי ניסיון בתחום גני אירועים כדי להפוך אירוע רגיל-לבלתי נשכח.

נושא חשוב שיש לבדוק כאשר בודקים גני אירועים ורבים מאיתנו שוכחים לתת עליו את הדין הוא שהמקום אותו אנו בודקים הוא בעל רישיון. למרבה הצער שמענו בשנים האחרונות על מקרים בהם ברגע האחרון ולאחר שכל האורחים כבר הוזמנו, נסגרו גני אירועים שפעלו ללא רישיון וגרמו מפח נפש רציני לבעלי השמחה. לכן ברור כי גני אירועים המתחמקים ממתן תשובה ברורה לשאלה בנושא הם גני אירועים הצריכים להדליק אצלנו נורה אדומה.

לאחר שוידאנו את נושא הרישיון נבדוק את מיקומו של המקום. כולנו מכירים סיפורים על גני אירועים הממוקמים כך שהניווט הנדרש על מנת להגיע אליהם מזכיר לרבים את ימי שירותם הצבאי. מומלץ לוודא עם האורחים לפני האירוע כי הם מכירים את האיזור ויכולים להגיע אליו. ישנם גני אירועים שנותנים מפות בכדי להגיע אליהם בקלות.

נושא חשוב אחר עבור רבים מאיתנו בעת בדיקת גני אירועים ובייחוד כאשר מדובר במספר מוזמנים גדול ומגוון הוא נושא הכשרות. בדרך כלל גני אירועים רבים מחזיקים בתעודת כשרות כאשר כמובן ישנם כמה סוגים של תעודות, מכשרות הרבנות ועד כשרות למהדרין.

נקודה נוספת שיש להביא בחשבון כאשר בודקים גני אירועים היא מספר המוזמנים אותם אנו מתכוונים להזמין והאם המקום אכן יכול לארח את כולם בנוחות. ישנם גני אירועים המתאימים לאירועים יותר מפוארים וישנם גני אירועים המתאימים יותר לאירועים צנועים. כל אחד וסגנונו הוא.

כמובן לא נשכח לציין שבעת בדיקת גני אירועים מומלץ בחום להגיע לאירוע אחר על מנת להתרשם מהמקום. כידוע טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים. מומלץ גם לבקש המלצות על גני אירועים מאנשים שכבר חגגו במקום-אין חכם כבעל ניסיון.

 

 

 

 

 

 

 

תנאי שימוש  |  אירועים כתבות