שוברים מאגר מידע
האתר לאירוע המושלם מבית צופית אירועים
23.01.2022 אירועים
עיסקיים יום כיף כנסים אירועים: פרטיים בר מצווה מקומות לשבת חתן

   קייטרינג איכותי
המשוואה פשוטה והיא כי קייטרינג איכותי שווה אירוע איכותי.עם כל הכבוד-ויש כבוד-לנותני שירותים אחרים, אין ספק כי קייטרינג הוא זה שיכול להרים או להפיל אירוע. ומכיוון שכולנו רוצים כי האירוע שלנו יהיה זה שעליו ידברו זמן רב לאחריו, ריכזנו כאן ספקי קייטרינג איכותיים וגם עצות שוות זהב בכל הקשור לבחירת קייטרינג לאירוע.

נתחיל עם נושא טכני-כשרות. הנושא חשוב לרבים מאיתנו ולרבים מאורחינו וכדי למנוע אי נעימויות מומלץ לברר זאת מראש. ישנם כמה סוגי כשרויות ומומלץ לוודא זאת מראש עבור בחירת קייטרינג נכונה.

נושא חשוב אחר בעת בחירת קייטרינג הוא כמובן סגנון האוכל. שירותי קייטרינג רבים מספקים כמה סוגי מאכלים שיקלעו לטעמו של (כמעט) כל אחד. כמובן שישנם גם שירותי קייטרינג המתמחים במאכלים לפי עדות, מאכלים אתניים כאלו ואחרים (יפני, איטלקי, צרפתי ועוד), מאכלים בעלי מאפיינים יחודיים ועוד כיד הדימיון הטובה.

בתוך נושא זה של סגנון אוכל כדאי להזכיר כי ישנם שירותי קייטרינג המספקים סגנונות ספציפיים כגון צמחוני, דבר ההופך חשוב במידה וישנם אורחים בעלי העדפות מיוחדות-וכאלו יש כמעט תמיד.

שירותי קייטרינג בעלי התמחות אין פירושם רק מנות עקריות אלא גם קינוחים למשל. ישנם אלו המספקים קינוחים שמילולית ממש הופכים לדובדבן שבקצפת על כל אירוע איכותי.

נושא חשוב אחר אותו יש לברר לפני בחירת שירותי קייטרינג הוא עניין ההגשה-האם מדובר על קייטרינג עם מלצרים והגשה לשולחנות או שמא מדובר על שיטת המזנון הפתוח וההגשה העצמית. בסגנון מהסוג האחרון, ישנם שירותי קייטרינג המכינים את האוכל ישירות מול האורחים וכאן נציין כי כל סגנון הגשה יכול להתאים לאירועים שונים וניתן להתייעץ על כך עם ספק הקיטרינג. כשמדובר על מאכל "ססגוני" שאופן הכנתו מושך תשומת לב, מדובר ללא ספק במוקד עניין ייחודי.

כמובן לא נשכח לציין כי לפני הבחירה הסופית בשירות קייטרינג עבור האירוע שלנו, מומלץ לבקר באירוע אחר של אותו ספק קייטרינג כדי להתרשם מסגנונו ומרמת השירות. בנוסף, מומלץ לבקש המלצות ולהתעניין אצל מי שערך לאחרונה אירוע ויכול לתרום קצת מנסיונו.

 

 

 

 

 

 

 

תנאי שימוש  |  אירועים כתבות