שוברים מאגר מידע
האתר לאירוע המושלם מבית צופית אירועים
23.01.2022 אירועים
עיסקיים יום כיף כנסים אירועים: פרטיים בר מצווה מקומות לשבת חתן

   כנסים מקצועיים
ארגון כנסים הוא לא דבר שיש לזלזל בו. בין אם מדובר בארגון כנסים של מספר שעות מצומצם או כנסים המתפרסים על מספר ימים (כגון על סוף שבוע שלם), אין ספק כי כנסים הפכו להפקה של ממש. זהו הסטנדרט היום ואף אחד לא יכול להרשות לעצמו להיראות כאילו הוא משתרך מאחור. בדיוק בשביל זה יש באתר רשימה של בעלי מקצוע בתחום ארגון כנסים והפקתם. אתם תעבירו להם את הפיקוד-והם כבר ישתמשו בנסיונם ומקצעיותם בכל הקשור להפקת כנסים איכותיים.

 

לפני שאנו נכנסים לתוך עניין הכנסים ואופן עריכתם עלינו לשאול את עצמנו כמה דברים מקדימים. הראשון הוא כמובן זמן המשכותו של הכנס. ברור כי כנסים הנערכים מספר שעות מצריכים דברים שונים לחלוטין מאשר כנסים הנערכים מספר ימים. כאן עולות כמה שאלות נלוות-האם המקום ערוך ללינה? מהו מספר מקומות הלינה אותם המקום יכול לספק? ואם כבר אנו בעניין כנסים מסוג זה, אז מה עם בני הזוג-יבואו או לא? ואם כן, עד כמה זהו מתפקידנו כעורכי כנסים להיכנס בעובי הקורה של אירגון לינת בני הזוג?

גם כנסים הנמשכים מספר שעות ולא מספר ימים מעלים שאלות מסוג זה אך שונות מעט. אין מקום לדבר על לינה אך מה עם מקומות התרעננות וכיבוד? ברור כי כנסים ארוכים יחד עם כנסים קצרים מצריכים כיבוד שכן מדובר בדבר שמעבר לכל התכנים המקצועיים, יכול להפיל או להרים כנס איכותי. כמובן מומלץ לפני עריכת כנסים לבדוק מה המקובל בתחום עיסוקכם בכל הקשור לרמת הלינה, הכיבוד וכו' על מנת ליצור תיאום ציפיות ולמנוע אי נעימויות.

 

עם כל הכבוד לשאלות הטכניות, ברור כי כנסים הם קודם כל אירוע מקצועי. בהתאם המקום צריך לספק תשתית פיזית נאותה-אולמות הרצאות מתקדמים, כיתות הדרכה, תשתית אינטרנט אלחוטי ושירותי משרד-הכל בהתאם לאופי אותם כנסים שאנו עורכים אך בכל מקרה ברור כי ללא תשתית זו אין מה לדבר ומדובר בנושא שחובה לוודא מראש עד רמת הפרטים הקטנים.

כמובן שישנם גם אלו המספקים שירותי "שבירת שגרה" כגון סוגי בידור שכן חייבים לערב קצת pleasure עם ה business. שווה לברר עליהם.

 

אנו מאחלים כנס מוצלח.

 

תנאי שימוש  |  אירועים כתבות