כנסים

שוברים מאגר מידע
האתר לאירוע המושלם מבית צופית אירועים
27.05.2022 אירועים
עיסקיים יום כיף כנסים אירועים: פרטיים בר מצווה מקומות לשבת חתן

 כנסים  כנסים
בישראל התפתח לאחרונה ענף מיוחד והוא ארגון כנסים. הכנסים מיועדים בעיקר לשוק הישראלי והם מאורגנים על ידי בעלי מקצוע שונים כגון: עורכי דין, רואי חשבון, סוכני נסיעות, תחומים שונים בהי-טק ובטכנולוגיה ועוד. כנסים אלו נערכים במקומות שונים בארץ, חלקם לכנסים קצרים בני מספר שעות וחלקם נמשכים מספר ימים. בכנסים אלו יש את החלק העיוני והמקצועי בו מופיעים בעיקר מרצים ומומחים בתחום. חלק מהכנסים משלבים גם הנאה וכייף כגון אירוח בבתי מלון מפוארים, הופעות, פעילות מיוחדת בערבים או שילוב של ארוחות מיוחדות. כיום כמעט לכל תחום מקצועי מארגנים כנס בתחומו.

חברת צופית הכינה עבורכם רשימת ספקים לארגון כנסים בישראל.
כנסים - רעיונות  
 
כנסים בגן השקוף
הגן השקוף - הממוקם בקיבוץ שפיים הינו קומפלקס זכוכית ייחודי המותאם למגוון אירועים. הגן מציע מולטימדיה, תאורה ומערכות שמע בטכנולוגיה מתקדמת לצד קייטרינג המוביל בתחומו. הגן מותאם לעריכת כנסים וימי עיון.
כנסים במלון נוף גינוסר!
מלון נוף גינוסר - שוכן בלב חורשה טבעית הנושקת לכנרת, בנוף גינוסר תוכלו לערוך כנסים ואירועים באווירה טבעית ושלווה לנוף מדהים אשר משרה אווירה מיוחדת ונינוחה. האולמות מאובזרים בציוד טכני חדיש, וציוד אורקולי משוכלל ועדכני. צוות המלון ילווה אתכם לאורך כל הדרך ויענה על כל צורככם.
כנסים במלון הגושרים
במלון הגושרים תוכלו למצוא שלל אפשרויות לעריכת אירועים פרטיים או עיסקיים וכנסים ,תוך כדי הקפדה על הפקה ותפעול מקצועיים, אספקת אביזרים טכניים מתקדמים בשילוב של תפריטי מעדנים קולינריים משובחים ויצירתיות .כל האולמות יאובזרו עפ"י דרישות: תאורה,מערכת הגברה,מקרן ברקו-בתשלום ומקרן שקפים. בכל אולם ישנו פודיום,אינטרנט אלחוטי, מיקרופון ועוד. משתתפי הכנס יוכלו להנות ממתקנים במלון: בריכות שחיה פתוחה ומקורה, סאונה ג'קוזי, חדר כושר,אולם כדור סל,פינת חי ועוד. ארבעה אולמות המכילים בין 20-300 איש וגן אירועים פתוח בטבע עד 700 איש. *חדר עסקים מתאים לישיבה של 4-6 אנשים.
כנסים במרכז מבקרים נאות חובב
פארק נאות חובב מציע לכם אולם שנמצא בשטחה של המועצה ומכיל 70 מקומות. באולם מתקיימים כנסים בנושאים של תעשייה, סביבה ופיתוח הנגב. באולם ציוד אור קולי.
עריכת כנסים בכפר הנופש דור
כפר הנופש דור נמצא לאורכו של הים התיכון. בכפר כרי דשא נרחבים וירוקים, יחידות אירוח לזוגות ומשפחות, מתחם קמפינג, אולמות מצוידים לעריכת כנסים ואירועים של עד 100 איש.
תיירות מרום גולן - כנסים
תיירות מרום גולן כוללת כפר נופש, אטרקציות, מסעדת בוקרים ועוד ... במקום ישנם אולמות לכנסים, אולם רב תכליתי ואולם אודיטוריום. לרשותכם הציוד הנדרך לעריכת כנס: מקרן, מסך ומערכת קולנוע.
ארגון כנסים הוא לא דבר שיש לזלזל בו. בין אם מדובר בארגון כנסים של מספר שעות מצומצם או כנסים המתפרסים על מספר ימים (כגון על סוף שבוע שלם), אין ספק כי כנסים הפכו להפקה של ממש. זהו הסטנדרט היום ואף אחד לא יכול להרשות לעצמו להיראות כאילו הוא משתרך מאחור. בדיוק בשביל זה יש באתר רשימה של בעלי מקצוע בתחום ארגון כנסים והפקתם. אתם תעבירו להם את הפיקוד-והם כבר ישתמשו בנסיונם ומקצעיותם בכל הקשור להפקת כנסים איכותיים. לפני שאנו נכנסים לתוך עניין הכנסים ואופן עריכתם עלינו לשאול את עצמנו כמה דברים מקדימים. הראשון הוא כמובן זמן המשכותו של הכנס. ברור כי כנסים הנערכים מספר שעות מצריכים דברים שונים לחלוטין מאשר כנסים הנערכים מספר ימים. כאן עולות כמה שאלות נלוות-האם המקום ערוך ללינה? מהו מספר מקומות הלינה אותם המקום יכול לספק? ואם כבר אנו בעניין כנסים מסוג זה, אז מה עם בני הזוג-יבואו או לא? ואם כן, עד כמה זהו מתפקידנו כעורכי כנסים להיכנס בעובי הקורה של אירגון לינת בני הזוג? גם כנסים הנמשכים מספר שעות ולא מספר ימים מעלים שאלות מסוג זה אך שונות מעט. אין מקום לדבר על לינה אך מה עם מקומות התרעננות וכיבוד? ברור כי כנסים ארוכים יחד עם כנסים קצרים מצריכים כיבוד שכן מדובר בדבר שמעבר לכל התכנים המקצועיים, יכול להפיל או להרים כנס איכותי. כמובן מומלץ לפני עריכת כנסים לבדוק מה המקובל בתחום עיסוקכם בכל הקשור לרמת הלינה, הכיבוד וכו' על מנת ליצור תיאום ציפיות ולמנוע אי נעימויות.

תנאי שימוש  |  אירועים כתבות