כפר הנופש דור

שוברים מאגר מידע
האתר לאירוע המושלם מבית צופית אירועים
23.01.2022 אירועים
עיסקיים יום כיף כנסים אירועים: פרטיים בר מצווה מקומות לשבת חתן


כפר הנופש דור
טלפון: 050-9695745 פקס: 04-6392781 כתובת:ד.נ חוף הכרמל 30820 ,מושב דור

כפר הנופש דור (טנטורה) נמצא סמוך למושב דור. כפר הנופש מציע 83 דירות וחדרי אירוח  מאובזרים ונעימים המתאימים לאירוח של זוגות ומשפחות. יחידות האירוח מגוונות, ישנם בתי קוטג', בתי איגלו רגילים, בתי איגלו זוגיים, בתי איגלו משודרגים, דירות נופש וחופיות.
מלבד יחידות האירוח בכפר מתחם קמפינג לאוהלים – ישנן מדשאות אשר מיועדות להקמה עצמית של אוהלים. המתחם מאובזר במקלחות, מלתחות, שירותים ואפשרות של חיבור לחשמל.
 

בכפר הנופש שלושה אולמות כנסים אשר מצוידים בציוד אורקולי, מסך, מקרן, מערכת הגברה, טלוויזיה, שולחנות וכסאות, שתייה קלה וחמה, פירות העונה ומאפה.  האולמות ממוזגים/מחוממים ומתאימים לכנסים ואירועים של עד 100 איש.
 

אולם "מול הים" נמצא בטיילת על חוף הים, באולם ישנם חלונות גדולים שצופים למדשאות החוף הדרומי הקסומות של חוף דור ולים. האולם מחולק לשני חדרים שמתאימים ל- 60 איש כל אחד.
 

אולם "אלמוג" שוכן במתחם כפר הנופש עצמו, האולם מתאים לאירועים של כ – 100 איש.


את האירוע תוכלו לשלב עם לינה בכפר הנופש דור או שאפשר לערוך אירועי יום אשר משולבים עם ארוחת צהריים במסעדת YAMAS  שנמצאת בחוף הים.
בנוסף, ניתן לשלב באירוע הרצאות, סדנאות, פעילות ODT  וכו'. אפשרויות לארוחת בוקר: מאפים, כיבוד פירות ושתייה שרצה בין האורחים במהלך היום, ארוחת צהריים או ערב עם סיום בשילוב של אירוע חגיגי.

תנאי שימוש  |  אירועים כתבות